Головна / Про університет / Центр культури та виховання

2. Навчальний сектор
  3. Сектор позанавчальної роботи
  4. Психолого-соціальний сектор

Центр культури та виховання є структурним підрозділом університету, діяльність якої регламентується Статутом університету.

Робота центру культури та виховання здійснюється під безпосереднім керівництвом та організаційно-методичним забезпеченням помічника ректора з гуманітарної освіти та виховання.

Виходячи з положень державної національної програми “освіта” (Україна: 21 століття) та “Основних напрямів реформування вищої освіти в Україні по формуванню здорової духовності студентів”, головними завданнями центру культури та виховання є:

• розвиток духовності;
  • виховання патріотизму та поваги до історичної спадщини українського народу;
  • укорінення в суспільній свідомості загальнолюдських моральних цінностей;
  • виховання соціального патріотизму та впевненості кожного громадянина у своєму майбутньому;
  • формування здорового способу життя з метою подальшого утвердження державності України.

• Центр культури та виховання завдяки роботі своїх секторів здійснює виховання та гуманітарну просвіту студентської молоді університету згідно Національної доктрини розвитку освіти України та власною Концепцією громадянсько-національного виховання за наступними напрямами: громадянський, національний, правовий, естетичний, морально-етичний, екологічний, соціально-психологічний, статевий, фізичний, трудовий, світоглядний.

Виховання здійнюється як під час навчального процесу, так і в поза навчальний час. Організація виховного процесу в ЧДТУ Організація виховного процесу в ЧДТУ ґрунтується на принципах виховання громадянина, поданих у розділі 4 цієї концепції, відповідає основним напрямкам національно-громадянського виховання та здійснюється під безпосереднім керівництвом ректора університету та при організаційно-методичному забезпеченні помічника Ректора з гуманітарної освіти та виховання.

Суб'єктами виховного процесу є:
  • Ректор,
  • помічник Ректора з гуманітарної освіти та виховання,
  • декани факультетів,
  • відповідальні за виховну роботу на факультетах,
  • центр культури та виховання,
  • завідувачі гуманітарних кафедр,
  • відповідальні за виховну роботу на кафедрах,
  • куратори академічних груп,
  • професорсько-викладацький склад ЧДТУ.

• Виховання здійснюється як під час навчального процесу, так і в позанавчальний час. Тому в структурі виховного процесу виділено три сектори - навчальний та позанавчальної роботи і психолого-соціальний сектор, які є складовими центру культури та виховання (ЦКВ) університету.

Про університет
    Черкаський університет i Болонський процес