Головна / Наукова робота / Події /

Події
В 2004 році, в університеті були проведені наступні науково-методичні конференції:

1. Всеукраїнська наукова філологічна конференція „Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та європейської і американської літератури”.

2. Міжнародна науково-практична конференція „Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю”.

3. НТК „Приладобудування”;

4. Міжнародна конференція „Екологія та освіта: інноваційні інтеграційні технології для сталого розвитку”;

5. Міжнародна науково-практична конференція „Комплексне використання сировини, енерго- та ресурсозберігаючі технології у виробництві неорганічних речовин”;

6. V Всеукраїнська науково-практична конференція „Теорія і практика сучасної економіки”;

7. Міжрегіональна науково-практична конференція “Дизайн-освіта: викладання фундаментальних та фундаментально-освітніх дисциплін”.

Події
МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО ГЕОМЕТРИИ И ТОПОЛОГИИ