Новини
Про унiверситет
Абiтурiєнту
Факультети
Наукова робота
Студентське життя
Спiлки
WebEmail
НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇГоловна / Факультет електронних технологiй / Перелік кафедр ФЕТ / Кафедра суспільних дисциплін і права

Факультети
 Кафедра суспільних дисциплін і права
 
 Версiя для друку

    Змiст:
  1. Кафедра суспільних дисциплін і права
  2. Склад кафедри

18006, м. Черкаси, бульвар Шевченка 460, корпус 1, кім. 301, тел. 43-30-22

Наука покликана забезпечити сучасну людину знаннями, які створюють умови для всебічного розвитку, дозволяють набути рівень компетентності, якого вимагає прогрес та новітні технології в науці, управлінні, та суспільстві.

Правові та суспільні дисципліни є фундаментом на якому будується розуміння людиною закономірностей суспільного життя і його розвитку.

Функцією вищого навчального закладу є підготовка фахівців за визначеною професією, вчасний відгук на запит сучасної молоді та суспільства в цілому щодо потреби в науково обґрунтованій інформації - популярній галузі наукових знань.

Так виникла потреба створити в Черкаському державному технологічному університеті кафедру суспільних дисциплін і права (засновану в 2003 році, наказом № 206/01 від14.05.2003).

Керівництво кафедрою було доручено кандидату історичних наук, доценту, науковцю, досвідченому практику в царині прикладної історії та спеціальних історичних дисциплін Кунченко-Харченко Валентині Іванівні. Інтереси Валентини Іванівни охоплюють тематичні дослідження та наукові досягнення у сфері історії, права, управління, документознавства, історіографії, документалістики, а також інших спеціальних дисциплін.

 

 

 

 Перелік кафедр ФЕТ
Кафедра суспільних дисциплін і права
Кафедра комп’ютеризованих i інформаціних технологiй у приладобудуваннi
Кафедра радiотехнiки
Кафедра електротехнiчних систем
Кафедра фiзики
Кафедра інформатики та інформаційної безпеки
Вхiд до WebEmail
Iм`я:
Пароль:
Пошук:
Черкаський державний технологiчний унiверситет
бул.Шевченко, 460 м.Черкаси, 18006
тел.:(0472) 71-00-92, факс: (0472)71-00-94, 73-02-32
e-mail: chdtu-cherkasy@ukr.net