Новини
Про унiверситет
Абiтурiєнту
Факультети
Наукова робота
Студентське життя
Спiлки
WebEmail
НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇГоловна / Факультет інформацiйних технологiй та систем / Перелік кафедр ФІТІС / Кафедра системного програмування

Факультети
 Кафедра системного програмування
 
 Версiя для друку

  Змiст:
 1. Кафедра системного програмування
 2. Склад кафедри
 3. Навчально-методична робота

18006, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 460, корпус 1, кімната 604, телефон 43-21-41.

Кафедра системного програмування створена в вересні 2002 року.
Всього на кафедрі працює 7 викладачів, з них кандидатів наук-2, доцентів 2, асистентів 3.
В.о. завідувача кафедри системного програмування – кандидат технічних наук, доцент Платонов Валентин Олексійович.
Навчання проводиться за фахом 7.091502 (“Системне програмування”). У відповідності з 4-м рівнем акредитації кафедра веде підготовку фахівців за 3 кваліфікаційними рівнями: “бакалавр” - 4 роки, “спеціаліст” - 5, "магістр" - 6.

Напрям підготовки – 6.0915 – Комп’ютерна інженерія

Це галузь науки, яка вивчає на інженерному рівні апаратні та програмні засоби обчислювальної (комп’ютерної) техніки та їх проектування.
Студенти з фахового напрямку комп’ютерної інженерії кафедри СП вивчають:
Бакалаври, спеціалісти, магістри:
 • технічні засоби комп’ютерних систем і мереж (персональні комп’ютери , комп’ютерні системи , мережні робочі станції, сервери локальних мереж та ін.);
 • апаратне і програмне забезпечення мереж, основи адміністрування на мережах, системне проектування обчислювальної техніки, інтелектуальні інформаційні системи, оптимальне управління розподіленими спеціалізованими комп’ютерними системами зв’язку.

  Після закінчення університету випускники займаються:
  Бакалаври: технічним обслуговуванням та ремонтом комп’ютерної техніки, консультаціями з питань інформатизації, створенням програмного забезпечення, обробленням даних, роботою з базами даних.
  Спеціалісти: проектуванням, супроводом і експлуатацією окремих компонент та цілих систем системного і проблемного програмного продукту, проектуванням, супроводом та експлуатацією завершених програмних систем.
  Магістри: науковим аналізом і синтезом складних засобів комп’ютерної техніки та її використання в складних об’єктах сучасної промисловості.

  Випускники кафедри можуть працювати:
  Бакалаври: системним програмістом, техніком-програмістом, інженером-програмістом, розробником комп’ютерних програм, прикладним програмістом, інженером-системотехніком, лаборантом.
  Спеціалісти: заступником директора з технічного переозброєння підприємств, технічним директором малих та середніх підприємств, завідувачем відділом/сектором технічних засобів, системним програмістом, системним програмістом-аналітиком, інженером з програмного забезпечення, старшим аналітиком баз даних, адміністратором мереж, керівником проекту, технічним аналітиком, головним спеціалістом-проектувальником системного та програмного забезпечення, молодшим науковим співробітником вузівських науково-дослідних підрозділів, асистентом, викладачем навчальних закладів різних рівнів акредитації.
  Магістри: науковими співробітниками.

   

   

   

 •  Перелік кафедр ФІТІС
  Спеціалізовані комп'ютерні системи
  Кафедра економічної кібернетики
  Кафедра комп’ютерних технологiй
  Кафедра комп’ютерних систем
  Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем
  Кафедра системного програмування
  Кафедра прикладної математики
  Вхiд до WebEmail
  Iм`я:
  Пароль:
  Пошук:
  Черкаський державний технологiчний унiверситет
  бул.Шевченко, 460 м.Черкаси, 18006
  тел.:(0472) 71-00-92, факс: (0472)71-00-94, 73-02-32
  e-mail: chdtu-cherkasy@ukr.net